O Nas

Dowiedz się więcej o naszej placówce

Drodzy Rodzice,

Kilka słów o historii mojego klubu, a zaczęło się tak….

Szukając żłobka dla mojej córki, zwiedziłam różne placówki, ale miałam wrażenie, że w każdej coś jest nie tak, czegoś brakuje. Wiele żłobków było przepełnionych, a kluby dziecięce prowadzone w przedszkolach, nie były dostosowane dla maluchów. Żłobki które odwiedziłam miały malutkie szatnie, za małe sale, a kolory które wypełniały pomieszczenia były jakieś wyblakłe, nie chciało się tam przebywać ani chwili dłużej. 

Chciałam aby moja córka spędzała czas w przyjaznym otoczeniu, pod okiem cudownych cioć.

Będąc mamą, wtedy dwójki małych dzieci, znałam ich potrzeby i postanowiłam stworzyć domowy klub dziecięcy. Tak, po wielu miesiącach przygotowań, odbiorów sanepidu, straży itp. dnia 02 stycznia 2018 roku nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszej placówki, Klubu Malucha Zabawa.

Klub dziecięcy mieści się w miejscowości Zabawa tuż na granicy Wieliczki, 15 minut spacerem od kampusu w Wieliczce, z bardzo dobrym dojazdem samochodem. Pomieszczenia klubu malucha mieszczą się w domu jednorodzinnym, z dala od ruchliwej ulicy. Lokal jest przystosowany do prowadzenia tego typu działalności, został przygotowany zgodnie z wymogami Sanepidu, Straży pożarnej oraz wytycznymi zawartymi w ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr 45, poz. 235 z późn. zm.). Żłobek został wpisany pod nr 10722/Z do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. 

Wyposażenie oraz zabawki posiadają odpowiednie atesty.

Nasza placówka posiada własny ogródek z placem zabaw.

Zapraszam do wizyty w naszym żłobku, jestem przekonana że spodoba Wam się jak tylko przekroczycie jego próg 🙂

Do zobaczenia!